Tomasz

Tomasz Zaburski

Tomasz Zaburski

Tomasz Zaburski – Urodzony w zacnym roku 1973, w rodzinie z tradycjami fryzjerskimi. Już od wczesnych lat przyglądając się pracy swojego ojca planował pójść w jego ślady.
Realizację swoich planów rozpoczął w roku 1988, kiedy to został adeptem sztuki fryzjerskiej. W trakcie nauki praktykował w wielu różnych miejscach, kończąc ten etap tytułem czeladnika fryzjerskiego uzyskanym w Izbie Rzemieślniczej w Radomiu (1991).
Po ukończeniu nauki został odkryty (jednocześnie dostając pracę), przez Salon Laurent w Radomiu. Tomasz pracował tam 3 lata i nie ukrywa, że zawdzięcza bardzo wiele temu okresowi w życiu. Brał udział w tym czasie w licznych szkoleniach organizowanych przez Salon Laurent. Często wjeżdżał z zespołem na prezentacje fryzjerskie i spotkania fryzjerów, które odbywały się pod egidą Laurenta (Zdzisława Gasperowicza) w ramach tak zwanej Sekcji Polskiej.
Pracę w Salonie Laurent zakończył pod koniec 1995 roku, a związane to było stricte z przygotowaniem do otwarcia własnej działalności.
Przygotowania zakończyły się w lutym 1996, kiedy to rozpoczął własną działalność przy ulicy Kościuszki 1 w Radomiu – Salon Fryzjerski Didymos
I tak trwa to do dnia dzisiejszego. W ciągu tych kilku lat, które minęły od otwarcia Salonu – Tomasz w dalszym ciągu rozwija swoje umiejętności. Między innymi w roku 2000 uzyskał tytuł Mistrza w Rzemiośle Fryzjerstwo Damsko – Męskie. Bierze udział w wielu projektach z zakresu modelingu (stylizacja fryzur do zdjęć modelek i modeli) itp. O jego klasie i renomie zakładu, który prowadzi niech świadczy zawsze wypełniony na wiele dni do przodu terminarz wizyt.
Tomasz Zaburski jest z pewnością jedną z niewielu osób w Radomiu, które potrafią stworzyć na głowie wymyślne dzieło sztuki lub szybką artystyczną improwizację… w zależności od upodobania Klienta.
Tomasz specjalizuje się głównie we fryzjerstwie męskim.