Salon

Salon Didymos


Zdjęcie archiwalne

Didymos – znaczy Bliźniak. Ewangeliczny Tomasz Apostoł miał brata bliźniaka i nazywany był Didymos. Tomasz Zaburski wiążąc te historyczne fakty z analogiami własnego życia (m.in. ojciec Tomasza również zajmuje się fryzjerstwem, czyli wykonuje bliźniaczy zawód), przyjął nazwę Didymos jako swój pseudonim artystyczny. Otwierając w roku 1996 salon fryzjerski związał jego nazwę ze swoim pseudonimem.
Współtworzyliśmy między innymi programy o stylizacji włosów w TV Polsat, w regionalnej TV Dami oraz w mediach radiowych (Radio Radom, Radio Rekord i Radio Kielce).
Główny nacisk kładziemy na wysoką jakość naszych usług (strzyżenia), co owocuje zadowoleniem Klientów salonu. W pracy wykorzystujemy wysokiej klasy kosmetyki do pielęgnacji włosów a od roku 1998 naszym stałym partnerem jest firma GOLDWELL, której kosmetykami tworzymy fryzury.
Od niedawna współpracujemy również z kliniką transplantacji włosów Medical Hair Poland S.A. Organizujemy dla zainteresowanych Klientów spotkania z konsultantami Kliniki, na których można się dowiedzieć dokładnie o możliwościach i sposobach zagęszczania włosów i o innych zabiegach plastycznych jak na przykład korekcja zmarszczek, korekcja biustu, uszu czy usuwanie blizn.